Planujesz budowę domu na Dolnym Śląsku i zależy Ci na tym, aby zastosować wysokiej jakości, praktyczną bramę garażową? Cenisz sobie funkcjonalność, stylowy design oraz wygodę użytkowania? Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą bram segmentowych Hörmann już dziś. Postaw na profesjonalistów firmy Bramont działających na obszarze Jeleniej Góry, Wałbrzycha, Złotoryi czy Kamiennej Góry. Z przyjemnością poznamy wszystkie wymagania i oczekiwania, tak aby móc zaproponować rozwiązania dopasowane idealnie do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!

Mocne strony segmentowej bramy garażowej

Niewątpliwie do zalet bramy segmentowej należy m.in. możliwość wyboru spośród szerokiego wachlarza wzorów oraz wykończeń. W ten sposób stosunkowo łatwo dopasujesz ją do aranżacji elewacji całego budynku, co dla wielu osób może odgrywać istotną rolę. Ponadto bramy segmentowe wyróżnia doskonała izolacyjność cieplna i akustyczna. Nie bez znaczenia jest również wygoda montażu, ponieważ nie wymagają one konieczności pozostawiania miejsca na podjeździe na ruch skrzydła bramy. Jesteś z Jeleniej Góry, Złotoryi, Bolesławca, Lubania lub Wałbrzycha? Przekonaj się o tym sam!

Bramy segmentowe Hörmann

W odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów z całego woj. dolnośląskiego oferujemy kompleksowy montaż bram segmentowych, które nie tylko zajmują mało miejsca, ale cechują się też atrakcyjnym wyglądem. Cenisz sobie bogactwo wzorów i kolorów? Chciałbyś zainwestować w bramę o doskonałym uszczelnieniu? Postaw na proponowane w Bramont rozwiązania już dziś. Zapraszamy do współpracy – działamy na terenie Jeleniej Góry!

Bramy segmentowe – wymarzone bramy garażowe najwyższej jakości

Oferujemy montaż wysokiej jakości bram segmentowych na terenie woj. dolnośląskiego, w miejscowościach takich jak Jelenia Góra, Bolesławiec oraz Lubań. Sprawdź naszą ofertę bram firmy Hörmann – są wykonane z najlepszych materiałów oraz zapewniają pełne bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Tym, co wyróżnia bramy segmentowe, jest m.in. pionowe otwieranie gwarantujące oszczędność miejsca przed, a także wewnątrz garażu. Dodatkowym atutem jest również to, że do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Co ważne, bramy segmentowe można zastosować w niemalże każdej sytuacji montażowej, ponieważ kształt otworu garażu nie gra żadnej roli. Niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną, czy skośną lub też jest zakończone łukiem – brama segmentowa będzie pasować w każdej sytuacji. Odwiedź naszą siedzibę w Rybnicy koło Jeleniej Góry i przekonaj się sam!
Uwaga
Promocja na bramy segmentowe RenoMatic i RenoMatic light z napędami.
brama segmentowa bolesławiec

Najwyższej jakości materiały

Bramy Hörmann charakteryzują się idealnie równym rozłożeniem przetłoczeń. Ich segmenty mają taki kształt, że przy zamkniętej bramie łączenia są praktycznie niewidoczne. Na życzenie oferujemy też praktyczne drzwi boczne z równomiernie rozłożonym wzorem pasującym do wzoru bramy segmentowej.
Nierówne odstępy między przetłoczeniami w bramach innych producentów spowodowane są zastosowaniem segmentów różnej wysokości oraz z widocznymi łączeniami. Rezultat – niespójny wygląd powierzchni bramy.

Harmonijny wygląd

Na harmonijny wygląd całej bramy składa się wiele różnych szczegółów. Wykończenie przysłony wyrównującej nadproże jest zawsze dopasowane optycznie do segmentów bram – zarówno tych w białym kolorze, jak i z każdym innym rodzajem powierzchni. Ościeżnice boczne są standardowo oferowane z białą powierzchnią Woodgrain. Co więcej, do bram z powierzchnią Sandgrain, Silkgrain oraz Decograin oferujemy opcjonalne maskownice ościeżnic o powierzchni dopasowanej do segmentów bramy. Natomiast maskownice ościeżnic w bramach Micrograin mają gładką powierzchnię Silkgrain.
Do kolorowych bram segmentowych oraz tych z powierzchnią Decograin proponujemy opcjonalne maskownice ościeżnic, których rodzaj powierzchni, a także kolor są dopasowane do segmentów bramy. Przysłona wyrównująca nadproże jest w takim przypadku zawsze taka sama jak powierzchnia, kolor lub okleina segmentów bramy.
bramy segmentowe dolnośląskie
bramy segmentowe jelenia góra

Okleina foliowa do bram garażowych

Odwiedź naszą siedzibę w Rybnicy koło Jeleniej Góry i zobacz okleinę foliową z tworzywa sztucznego na własne oczy! Zastosowana z zewnętrznej strony bramy jest odporna na działanie promieni UV, a także wiernie oddaje naturalny charakter drewna. Z kolei szlachetna okleina w kolorze antracytowym z efektem metalicznym nada bramie nieco elegancji. Specjalnie zabezpieczona powierzchnia pozwala długo utrzymać atrakcyjny wygląd 6 oklein Decograin.

Stopa ościeżnicy

Stopa ościeżnic została wykonana z tworzywa sztucznego, a jej wysokość wynosi 4 cm. Jest ona odporna na uszkodzenia, zakrywa ościeżnicę w miejscu narażonym na powstawanie rdzy, jak również trwale zabezpiecza bramę przed ewentualną korozją. W przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań, ta długotrwała ochrona jest skuteczna nawet w przypadku wilgoci utrzymującej się jakiś czas. Poza tym stopa ościeżnicy tworzy razem z uszczelką progową bardzo estetyczne zakończenie bramy segmentowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wszystkich zainteresowanych z Jeleniej Góry, ale nie tylko!
bramy segmentowe lubań

Napędy do bram wjazdowych DTM

Urządzenia marki DTM powstają w fabryce zlokalizowanej w Bydgoszczy. Do ich wytwarzania używane są wyłącznie najwyższej jakości komponenty od polskich dostawców. Dbamy o to, aby cały proces instalacji przebiegał w oparciu o rygorystyczne normy jakościowe. Daje to gwarancję niezawodności naszych urządzeń nawet podczas bardzo intensywnego użytkowania.

DTM 600

Napęd DTM600
Zestaw DTM 600 przeznaczony jest do automatyzacji bram dwuskrzydłowych o wadze skrzydła do 250 kg użytkowanych przez klientów indywidualnych i małe firmy. W skład zestawu wchodzą: dwa napędy DTM 600 (lewy oraz prawy), centrala sterująca EASY B232 z obudową, odbiornik radiowy EasyRX, para fotokomórek SLIM, a także jeden czteroprzyciskowy pilot NEO szary.

DTM – SWIFT 350

Elektromechaniczne siłowniki DTM-SWIFT 350 przeznaczone są do bram skrzydłowych użytkowanych przez klientów indywidualnych. Zastosowane w siłownikach rozwiązania zapewniają niezawodność, dzięki wytrzymałej aluminiowej konstrukcji odpornej na korozję oraz w całości zabezpieczonemu mechanizmowi napędowemu. Dostępne są one zarówno osobno, jak i w zestawach zawierających wszystkie niezbędne elementy mechaniczne i elektroniczne.
Napęd DTM Swift
DTM Swift 350

DTM SWIFT 1200

DTM Swift 1200
Elektromechaniczny napęd DTM SWIFT 1200 przeznaczony jest do bram przesuwnych przemysłowych oraz przydomowych o maksymalnym ciężarze – 1200 kg. Zastosowane w napędzie rozwiązania zapewniają niezawodność, komfort użytkowania, jak również bezpieczeństwo. Mechanizm napędu zanurzony jest w kąpieli olejowej, co gwarantuje długą, bezawaryjną pracę siłownika.