Wysokiej jakości bramy garażowe dla Twojego domu

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Przy doborze bramy garażowej niezwykle ważne jest odpowiednie wybranie ekipy, która zamontuje bramę wjazdową. Warto postawić na profesjonalizm pracowników firmy Bramont działających na obszarze Jeleniej Góry i okolic, w tym: Wałbrzycha, Zgorzelca, Złotoryi, Bogatyni, Kamiennej Góry czy Lwówka Śląskiego. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszych Klientów. Z przyjemnością poznamy wszystkie wymagania i oczekiwania, tak aby móc zaproponować rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. W naszej ofercie posiadamy funkcjonalne i dekoracyjne bramy garażowe Hörmann, bramy garażowe Wiśniowski, a także wiele innych. Odpowiednie drzwi garażowe to kluczowy element naszego domu. Ważne jest to, aby brama garażowa była wygodna w użytkowaniu, wyglądała estetycznie, a przy tym zabezpieczała przed włamaniem. Podczas wyboru bramy garażowej warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, które oferujemy. Najlepszym udogodnieniem jest otwieranie bramy za pomocą pilota. Automatyka bram stała się już praktycznie standardem, dlatego wiele osób nie wyobraża sobie bez niej funkcjonowania. To rozwiązanie, które cechuje się bezpieczeństwem, wygodą oraz małą liczbą awarii. Sterowanie bramą za pomocą pilota jest wielkim ułatwieniem – zapewnia komfort oraz umożliwia zdalne otwieranie i zamykanie bramy z łatwością, bez wysiadania z samochodu. Ten innowacyjny gadżet pozwala także na sprawną kontrolę dostępu do naszej posesji.

Programowanie i kodowanie pilotów do bram garażowych

Posiadanie automatycznej bramy garażowej to niezwykły luksus, który coraz częściej staje się już codziennością. Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale również bezpieczne. Nasza firma odpowiada na wszystkie potrzeby Klientów z Jeleniej Góry oraz okolic, dlatego do usług należy również zaprogramowanie i zakodowanie pilota do bramy, który zapewni szybszy oraz łatwiejszy wjazd na posesję lub do garażu. Oferowane przez nas produkty dają poczucie większego bezpieczeństwa, ponieważ bramę można otworzyć tylko za pomocą pilota, do którego dostęp mają właściciele danej posesji. Warto pamiętać też o tym, że podczas serwisu bramy garażowej do naszych usług należy również wymiana baterii w pilocie.

Zgubiony pilot do bramy garażowej? Żaden problem – dorobimy nowy!

Zapomnieć jest rzeczą ludzką – każdemu z nas zdarzyło się coś zgubić, schować, a następnie nie pamiętać, gdzie odłożyliśmy ważną dla nas rzecz. W przypadku zgubionego pilota do bramy garażowej może się to okazać kłopotliwe, gdyż będziemy mieli trudność z dostaniem się do domu przez bramę wjazdową. Na szczęście, w takich nagłych przypadkach firma Bramont oferuje usługę dorabiania oraz ponownego programowania pilotów do bram garażowych.
Pilot do bramy garażowej
Pilot do bramy

Kiedy powinno się wymieniać baterie w pilocie do bramy garażowej?

Dobry pilot do bramy garażowej powinien pracować przez co najmniej 2-3 lata. Kiedy przyjdzie czas na wymianę baterii, niezwykle ważne jest to, aby dokonać właściwego wyboru firmy. To właśnie bateria świadczy o tym, jak długo działa nam pilot. Pamiętajmy, że zimą wydajność akumulatora spada, szczególnie w sytuacji, w której zostawiamy go w samochodzie na cały dzień. Latem również nie powinniśmy tego robić. To wszystko wpływa na kondycję baterii w naszym pilocie. Oczywiście im częściej z niego korzystamy, tym szybciej nasze baterie się zużyją.

Z jakiej odległości pilot powinien otwierać nam bramę?

Dobrej jakości pilot garażowy powinien nie tylko otwierać nam bramę z około 50 metrów, ale również posiadać dodatkowe funkcje. Piloty do bram wysokiej jakości mają możliwość sterowania oświetleniem, alarmem bądź po prostu pracy z różnych odległości. Najlepiej jednak jest mieć bramę w zasięgu wzroku, aby wiedzieć, czy nikt nie przejdzie na naszą posesję. Oczywiście pod uwagę należy wziąć warunki atmosferyczne, które mogą wpłynąć na pracę nadajnika, ponieważ piloty do bram działają za pomocą fal radiowych lub podczerwieni.
Do bramy garażowej pilot

Montaż bram garażowych, naprawa, serwisowanie, programowanie pilotów do bram garażowych i nie tylko

W Bramont zajmujemy się nie tylko samym montażem drzwi garażowych, ale także ich serwisowaniem oraz pełną obsługą. W szeroki skład naszych usług wchodzą między innymi:
  • serwis szlabanów firm Nice, Came i innych,
  • naprawa i montaż bram wjazdowych, bram przesuwnych, a także drzwi garażowych dwuskrzydłowych,
  • serwisowanie i instalowanie automatyki do bram garażowych,
  • kodowanie, dorabianie i wymiana pilotów do bram garażowych,
  • wymiana oraz naprawa sprężyn i linek do bram,
  • serwis i montaż fotokomórek do drzwi garażowych,
  • wymiana, naprawa rolet i silników do bram,
  • wymiana wkładek i zamków w drzwiach.

Piloty do bram – wygoda i bezpieczeństwo

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, w której pracują specjaliści w swojej dziedzinie. Montażem bram garażowych oraz kodowaniem pilotów do bram zajmujemy się od ponad 25 lat. Dużą zaletą oferowanych przez nas usług jest to, że nasze wyceny jesteśmy w stanie przedstawić również podczas krótkiej rozmowy telefonicznej. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji, posiadamy elastyczny czas pracy. Obszar naszego działania jest bardzo szeroki, działamy na terenie Jeleniej Góry i okolic, w tym np.: Złotoryi czy Wałbrzycha. Jeżeli potrzebujesz pomocy fachowców z Twoją bramą garażową Hörmann, czy innej marki – nie czekaj, umów się już teraz.