Wysokiej jakości bramy garażowe dla Twojego domu

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą bram garażowych. Przy wyborze bramy garażowej niezwykle ważne jest odpowiednie wybranie ekipy, która zamontuje bramę wjazdową. Warto postawić na profesjonalizm pracowników firmy Bramont działających na obszarze Jeleniej Góry i okolic, w tym: Wałbrzycha, Zgorzelca, Złotoryi, Bogatyni, Kamiennej Góry, czy Lwówka Śląskiego. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszych Klientów. Z przyjemnością poznamy wszystkie wymagania i oczekiwania, tak aby móc zaproponować rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów. W naszej ofercie posiadamy funkcjonalne i dekoracyjne bramy garażowe Hormann, bramy garażowe Wiśniowski i inne. Odpowiednie drzwi garażowe to kluczowy element naszego domu. Ważne jest to, aby brama garażowa była wygodna w użytkowaniu, wyglądała estetycznie, a przy tym zabezpieczała przed włamaniem. Podczas wyboru bramy garażowej warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, które oferujemy. Najlepszym rozwiązaniem jest otwieranie bramy za pomocą pilota. Jest to rozwiązanie, które cechuje się bezpieczeństwem, wygodą oraz małą liczbą awarii.

Programowanie i kodowanie pilotów do bram garażowych

Posiadanie automatycznej bramy garażowej to niezwykły luksus, który coraz częściej staje się już codziennością. Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale również bezpieczne. Nasza firma odpowiada na wszystkie potrzeby naszych Klientów dlatego do naszych usług należy również zaprogramowanie i zakodowanie pilota do bramy, który zapewni szybszy i łatwiejszy wjazd na posesję lub do garażu. Oferowane przez nas produkty zapewniają również większe bezpieczeństwo, ponieważ bramę można otworzyć tylko za pomocą pilota, którego mają właściciele danej posesji. Warto pamiętać również o tym, że podczas serwisu bramy garażowej do naszych usług należy również wymiana baterii w pilocie.

Zgubiony pilot do bramy garażowej? Żaden problem – dorobimy nowy!

Zapomnieć jest rzeczą ludzką. Każdemu z nas zdarzyło się coś zgubić, schować, a następnie zapomnieć, gdzie się schowało, czy po prostu zostawić gdzieś ważną dla nas rzecz. W przypadku zgubionego pilota do bramy garażowej, może się to okazać kłopotliwe, gdyż będziemy mieli trudność z dostaniem się do domu przez bramę wjazdową. Na szczęście, w takich nagłych przypadkach firma Bramont oferuje usługę dorabiania pilotów do bram garażowych. Następnie zaprogramujemy nowy pilot do bramy.

Kiedy powinno się wymieniać baterie w pilocie do bramy garażowej?

Dobry pilot do bramy garażowej powinien pracować przez co najmniej 2-3 lata. Kiedy przyjdzie czas na wymianę baterii, niezwykle ważne jest to, aby kupić baterię dobrej firmy. Bowiem to właśnie bateria świadczy o tym jak długo działa nam pilot. Pamiętajmy, że zimą wydajność baterii spada, szczególnie w sytuacji, w której zostawiamy pilot w samochodzie na cały dzień. Latem również nie powinniśmy zostawiać pilota w nagrzanym samochodzie. To wszystko wpływa na kondycję baterii w naszym pilocie. Oczywiście im częściej korzystamy z pilota, tym szybciej nasze baterie się zużyją.

Z jakiej odległości pilot powinien otwierać nam bramę?

Dobrej jakości pilot garażowy powinien otwierać nam bramę z około 50 metrów. Najlepiej mieć bramę w zasięgu wzroku, aby wiedzieć czy nikt nie przejdzie na naszą posesję. Oczywiście pod uwagę należy wziąć warunki atmosferyczne, które mogą wpłynąć na pracę nadajnika.

Serwis i naprawa bram garażowych Hormann

Jesteśmy firmą, która oferuje montaż i naprawę bram garażowych. Swoje usługi oferujemy Klientom indywidualnym i firmowym. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Najważniejsze jest to, że współpracujemy tylko z renomowanymi producentami bram garażowych, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług. Jesteśmy głównym partnerem firmy Horman. Jeżeli Twoja brama nie działa prawidłowo lub chciałbyś wykonać jej serwis, umów się już teraz, a nasi specjaliści służą fachową pomocą.

Montaż bram garażowych, naprawa i serwisowanie bram, programowanie pilotów do bram garażowych i nie tylko

W Bramont zajmujemy się nie tylko samym montażem drzwi garażowych, ale także ich serwisowaniem oraz pełną obsługą. W szeroki skład naszych usług wchodzą między innymi:

  • Serwis szlabanów firm NICE, Came i innych,
  • Naprawa i montaż bram wjazdowych, bram przesuwnych, a także drzwi garażowych dwuskrzydłowych,
  • Serwisowanie i instalowanie automatyki do bram garażowych,
  • Kodowanie, dorabianie i wymiana pilotów do bram garażowych,
  • Wymiana i naprawa sprężyn i linek do bram,
  • Serwis i montaż fotokomórek do drzwi garażowych,
  • Wymiana i naprawa rolet i silników do bram,
  • Wymiana wkładek i zamków w drzwiach.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę do montażu, serwisu i obsługi bram garażowych?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, w której pracują specjaliści w swojej dziedzinie. Montażem bram garażowych zajmujemy się od ponad 25 lat. Dużą zaletą oferowanych przez nas usług jest to, że nasze wyceny jesteśmy w stanie przedstawić również podczas krótkiej rozmowy telefonicznej. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, posiadamy elastyczny czas pracy. Obszar naszego działania jest bardzo szeroki, działamy na terenie Jeleniej Góry i okolic, w tym np.: Złotoryi czy Wałbrzycha. Jeżeli potrzebujesz pomocy fachowców z Twoją bramą garażową Hormann, czy innej marki – nie czekaj, umów się już teraz.